نرم افزار حسابداری کاربردی

حسابداری عملیاتی سیستماتیک است که عملیات مربوط به امور ثبت، ذخیره و پردازش تراکنشات مالی و حسابداری یک شرکت را در بر می‌گیرد.

با نرم افزار حسابداری کلیه عملیات مالی و حسابداری شرکت‌ها برآورده می‌شود. میزان پیچیدگی و گستردگی یک نرم افزار حسابداری بسته به نوع کسب‌وکارها متغییر است به این صورت که فروشگاه‌ها و شرکت‌های کوچک از نرم افزارهایی با امکانات ساده استفاده می‌کنند و شرکت‌های بزرگ به دلیل ادغام برخی ویژگی‌ها از نرم افزارهای حسابداری پیچیده‌تری استفاده می‌کنند.

نرم افزار حسابداری تمام معاملات مالی شما را ثبت می‌کند که به طور اتوماتیک عملیات مالی و حسابداری شما را با کمترین هزینه انجام می‌دهد و با گزارش‌گیری‌های به موقع تصمیم‌گیری‌های مالی را آسان‌تر می‌کند.

نرم افزار حسابداری حسابگر دارای محیط کاربری راحت است که کار کردن با آن را بسیار ساده نموده است. با استفاده از کلیدهای میانبر تعبیه شده قادر به دسترسی سریع به بخش‌های مختلف برنامه هستید.

با امکان حساب در یک نگاه، با انتخاب حساب مورد نظرتان قادر به مشاهده تمامی گردش‌های حساب تفصیلی مورد نظر خود هستید و با انتخاب هر کدام از این گردش‌ها قادر به مشاهده سند آن نیز هستید. این امکان یکی از امکانات کاربردی نرم افزار حسابداری حسابگر است.

در بخش دفتر چک قادر به تعریف دسته چک جدید هستید که می‌توانید برگه‌هاي دسته چک‌هاي شخصي و يا چک‌هاي مربوط به شرکت را که به طرف حساب‌هاي مختلف پرداخت مي‌کنيد را تعریف کنید. در این بخش تعریف دسته چک جدید اطلاعاتی مانند حساب بانک (حساب تفصیلی ثبت شده در نرم افزار حسابداری )، شماره سریال چک و همچنین فرم چاپ پیش‌فرض را انتخاب نمایید سپس با انتخاب دکمه ایجاد، دفتر چک را ایجاد نمایید، دفتر چک شما در بخش چک‌های پرداختنی قابل استفاده هستند.

امکان دیگر در نرم افزار حسابداری استفاده از متون کمکی است که این متون کمکی برای تایپ کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد که می‌توانید یک متن از پیش آماده مانند شرح سند حسابداری و… را تعریف کنید. از این امکان در هر کدام از فرم‌های نرم افزار حسابداری که قابلیت نوشتن داشته باشند می‌توان استفاده کرد که با استفاده از کلید Ctrl + Y و یا Ctrl + Z متن‌های وارد شده در متون کمکی قابل انتخاب هستند.

در بخش معرفی کالای نرم افزار حسابداری علاوه بر امکان تعریف سریال کالا می‌توان از دو ویژگی مشخصه کالا و ایجاد کالا با ویژگی در صورت لزوم نیز استفاده کرد.

در نرم افزار حسابداری شایگان سیستم پارامترهایی برای صندوق‌های پر فروش در نظر گرفته شده است به این صورت که با استفاده از این امکان می‌توان مشتری پیش‌فرضی را تعریف کرد که در حین صدور فاکتور فروش، نام مشتری پیش‌فرض به عنوان نام مشتری نمایش داده می‌شود.

نرم افزار حقوق دستمزد محصول دیگر شرکت شایگان سیستم است که با استفاده از این محصول می‌توانید کلیه محاسبات حقوق و مزایا، بیمه، مالیات و… را انجام دهید. همچنین امکان تعریف انواع پایه‌های حقوق ساعتی، روزانه و ماهانه در نرم افزار حقوق دستمزد وجود دارد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *