نرم افزار مالی آسان

نرم افزار مالی نوعی نرم افزار برای ذخیره و مدیریت اطلاعات مالی شخصی و یا تجاری یک کسب‌وکار است که وظیفه آن مدیریت، تجزیه و تحلیل معاملات و فرایندهای مالی است.

از نرم افزار مالی به دلیل دقت و سرعت بالا، کاهش هزینه‎‌ها و امکان گزارش‌گیری‌های مفید که در هر لحظه میسر است، استفاده می‌کنیم.

برخی نرم افزارهای مالی فقط برای امور مالی و حسابداری ساده و برخی برای انجام کلیه عملیات مربوط به امور مالی و حسابداری و برای کسب‌وکار تجارت‌های بزرگ طراحی شده‌اند که بر اساس همین موضوع میزان پیچیدگی متفاوتی را دارا هستند.

نرم افزار مالی شایگان سیستم تنظیماتی برای بخش‌های مختلف برنامه به منظور فراهم کردن راحتی و برطرف کردن نیازهای کاربران تعبیه کرده است که این تنظیمات عبارت‌اند از: پارامترهای عمومی، پارامترهای حسابداری، پارامترهای خرید و فروش، پارامترهای ثبت اطلاعات، پارامترهای هشدار، پارامترهای گزارش‌ها، پارامترهای صندوق‌های پر فروش، پارامترهای حسابداری صنعتی، پارامترهای سریال کالا، پارامترهای دفتر قسط، زبان سوم و… .

برای محیط کاربری راحت در نرم افزار مالی امکان تغییر تنظیمات ظاهری برنامه در نرم افزار مالی فراهم آمده است. شما قادرید نوار ابزار پیش‌فرض برنامه و همچنین نوار کلیدهای دسترسی برنامه را فعال و یا پنهان نمایید.

در هنگام ورود به نرم افزار مالی شایگان صفحه‎ی مقابل شما امکان انتخاب شرکت، تعریف شرکت و تبدیل اطلاعات را فراهم می‌آورد، شما می‌توانید با زدن تیک در مراجعه بعدی این پنجره نشان داده نشود، امکان نمایش این صفحه را ببندید و یا دوباره با ورود به برنامه و فعال کردن تیک «نمایش پنجره آغاز کار» نمایش آن را فعال کنید. همچنین قادر به تعیین تنظیمات مربوط به رنگ متن‌، فونت و اندازه مربوط به نوشته‌ها، جداول، ورودی‌ها و عناوین در نرم افزار مالی نیز هستید. همچنین کاربر برای افزایش سرعت کار خود امکان تعریف نوار ابزار با توجه به عملیات پر کاربرد خود را داراست.

در نرم افزار مالی به مدیر سیستم این اجازه داده می‌شود که به تعداد نامحدود کاربر با سطوح دسترسی مختلف تعریف کند و با استفاده از پارامترهای مدیریتی برخی تنظیمات لازم را انجام دهد. در این بخش مدیر سیستم امکان تعیین یک سری اقدامات را دارد به این صورت که با زدن تیک مواردی مانند  ثبت تغییرات اسناد، فاکتورها، اسناد دریافت/پرداخت و تغییرات چک‌ها، حساب‌ها، کالاها، وقایع سیستم، تغییرات برای تفصیلی شناور، تغییرات برای ارسال، تغییرات قیمت کالاها و ورود و خروج فرم‌ها، تمامی این تغییرات توسط کاربر ثبت می‌شود و مدیر سیستم قادر به مشاهده آن است. از مواردی دیگر که مدیر سیستم در این بخش از نرم افزار مالی امکان تعیین آن را دارد می‌توان به مواردی مانند کدام کاربر فاکتورهای کدام کاربر را ببیند، کنترل ورود مجدد با login name یکسان، امکان تعویض تیترها توسط کاربر، برنامه بعد از چند دقیقه کار نکردن بسته شود و… اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *