نرم افزار مالی شایگان

نرم افزار مالی برای انجام عملیات مالی و حسابداری به صورت اتوماتیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این صورت که شما فاکتورهای خرید یا فروش خود را صادر می‌کنید و سیستم به طور اتوماتیک سند حسابداری آن را نیز صادر می‌کند و همچنین با صدور سند حسابداری سندهایی که مربوط به ورود و خروج کالا از انبار است سیستم به طور اتوماتیک بر موجودی انبار و همچنین حساب‌ها اثرگذار است.

به علت اتوماتیک بودن عملیات امکان خطا در نرم افزار مالی کاهش پیدا می‌کند و با کمترین خطا امکان مدیریت بر عملیات و تراکنشات مالی و حسابداری فراهم می‌آید.

از نرم افزار مالی برای مدیریت تمامی فعالیت‌های مالی و حسابداری شرکت‌ها همچنین سازماندهی آن‌ها استفاده می‌شود.

با صدور فاکتور خرید یا فروش امکان مرجوع کالاها وجود دارد که در نرم افزار مالی حسابگر امکان برگشت از فروش و برگشت از خرید به همین مضمون طراحی شده است. در برگشت از خرید و فروش باید در قسمت رفرنس، شماره فاکتور خرید یا فروشی که صادر کرده‌اید را وارد کنید اگر شماره فاکتور را فراموش کرده‌اید بايد در فيلدهاي اضافي فاکتور مبلغ برگشتي را وارد کنيد که این مبلغ برابر قيمت ميانگين کالای مرجوعی در زمان صدور فاکتور خرید یا فروش است.

بعد از انتخاب نام و حساب مشتری کد رفرنس را انتخاب نمایید. سپس با استفاده از دکمه سریع Ctrl + q وارد جدول پایین شوید و اطلاعات کالاهای مرجوعی را وارد کنید. بعد از واردکردن اطلاعات دکمه ذخیره را انتخاب نمایید سپس برای مشاهده سند فاکتور مرجوعی روی ثبت و سپس سند کلیک کنید و سند مربوطه را مشاهده نمایید.

در نرم افزار مالی حسابگر امکان تعریف سریال برای کالا وجود دارد به این صورت که در هنگام صدور فاکتور خرید بعد از انتخاب کد و نام فروشنده، محصولات خود را انتخاب نمایید سپس اطلاعات مربوط به خرید خود که شامل کالاهای خریداری شده، تعداد، قیمت، انبار و… است را وارد کنید. برای ثبت سریال برای کالای مورد نظرتان روی ردیف آن کالا کلیک کنید سپس از منوی پایین صفحه فاکتور خرید روی سریال کلیک کنید در فرم باز شده شاهد دو تب سریال‌های مربوط به ردیف فاکتور و سریال‌های مربوط فاکتور هستید. با انتخاب تب اول می‌توانید برای کالای خود سریال تعریف نمایید. در ابتدا روی ایجاد کلیک کنید در بخش تعداد، تعداد کالای شما قرار دارد. اولین سریال خود را در جلوی از سریال وارد کنید خود سیستم به طور اتوماتیک سریال آخرین کالا را در جلوی تا سریال قرا می‌دهد. در این بخش نام و شماره حساب تفصیلی گارانتی کننده را مشاهده می‌کنید. در بخش تاریخ گارانتی، تاریخ شروع گارانتی قرار داده شده است  و در قسمت مدت گارانتی، تعداد روزهای گارانتی از زمان شروع گارانتی را وارد نمایید. در قسمت شرح قادر به ثبت توضیحی درباره کالا نیز هستید. بعد از ثبت اطلاعات لازم روی دکمه ایجاد کلیک کنید. حالا تمامی کالاهای شما با شماره سریال و اطلاعات درج شده برای آن‌ها قابل مشاهده است.

در نرم افزار مالی حسابگر برای هر سریال کالا چند وضعیت جاری، معیوب، در کنترل و سوخت شده تعریف شده است که این وضعیت‌ها در بخش معرفی کالا، تب وضعیت سریال کالا قابل دستیابی و تغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *