امکانات متفاوت حسابگر

با نرم‌افزار حسابگر شرکت شایگان سیستم امکان تعیین چند روش برای تعیین قیمت تمام شده کالاهای شما وجود دارد.

قیمت گذاری در نرم افزار مالی حسابگر

قیمت گذاری به سه روش FIFO، میانگین و استاندارد قابل انتخاب است. این روش‌ها در بخش اطلاعات کلی کالاها قابل تعیین است. روش قیمت گذاری FIFO به این صورت است که در هنگام فروش کالایی که اول وارد انبار شده است در هنگام خروج نیز اول خارج می‌شود.

در روش قیمت گذاری به روش میانگین به طور اتوماتیک میانگین قیمت تمام کالاهای موجود از یک کد کالا را محاسبه می‌کند و در هنگام خروج آن کالا از انبار آن قیمت را به عنوان قیمت تمام شده قرار می‌دهد. با روش استاندارد شما قادر به تعریف یک مقدار ثابت برای قیمت تمام شده کالا هستید.

حسابگر شرکت شایگان سیستم گزارش‌ها متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار داده است. امکان تهیه گزارش با گزارش ساز قوی Fast Report در برنامه ممکن است. اعمال چند تخفیف در یک فاکتور نیز در نرم افزار وجود دارد.

با حسابگر امور مالی و حسابداری خود را با بالاترین دقت و سرعت و کمترین هزینه ذخیره، پردازش و مدیریت کنید.

امکان تهیه لیست سیاه از دیگر امکانات حسابگر است. با لیست سیاه می‌توانید مشتریان بد حساب خود را انتخاب نمایید در این‌صورت در دفتر چک، دریافت چک از هر کدام از این شماره حساب‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود.

امکان چاپ چک‌ها بر اساس فرمت‌های بانک‌ها وجود دارد همچنین شما قادر به تعیین سقف چک برای مشتریان خود هستید. در بخش معرفی حساب‌های نرم افزار مالی امکان تعریف سقف بدهکاری و بستانکاری، سقف بدهکاری و بستانکاری با اسناد و همچنین سقف چک‌های دریافتنی از جاری‌های شخصی و سقف چک‌های دریافتنی از جاری‌های دیگران قابل تعیین است.

با تعیین این سقف‌ها سیستم برای بستانکاری و بدهکاری شخص سقف تعیین می‌کند که میزان بدهکاری و بستانکاری از این مقدار بیشتر نمی‌تواند باشد و در هنگام وقوع نرم افزار مالی ارور می‌دهد.

از امکانات منحصر به فرد نرم افزار مالی حسابگر امکان ارسال پیام کوتاه از طریق برنامه است. که ابتدا باید تنظیمات مربوط به مودم GSM را انجام داده باشید. از این امکان در فاکتورها نیز می‌توانید استفاده کنید به این صورت که در بخش پایینی فاکتور روی ارسال پیامک کلیک کنید دو گزینه ارسال پیامک و طراحی قالب پیام کوتاه وجود دارد در ابتدا طراحی قالب پیام کوتاه را انتخاب نمایید سپس در فرم باز شده نام فیلد تلفن همراه را تعیین نمایید.

فیلدی که در این بخش انتخاب می‌شود باید حاوی شماره موبایل حساب در بخش اطلاعات کلی آن حساب است.

در جدول پایین متن مورد نظر خود را تایپ نمایید که نوع شرح می‌تواند یکی از موارد متن ثابت، مشتری.شماره حساب، مشتری.نام حساب و… را انتخاب نمایید. برای ستون خط جدید اگر مقدار بله در نظر گرفته شود در خط جدید از متن پیام قرار می‌گیرد. همچنین با تیک‌دار کردن فیلد جداکننده سه رقمی اعداد با جداکننده سه رقمی جدا می‌شوند و در آخر ارسال پیامک را انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *